Haftasonu Kartalkaya Turu

 • Bölge: Kartalkaya
 • Süre: 2 gün
 • Başlayan Fiyatlar: 345 TL

Köroğlu dağlarının meşhur kayak merkezi Kartalkaya’da muhteşem bir hafta sonu tatilini sizler için hazırladık. Kar coşkusu ve kayak heyecanı dolu unutulmaz tatiliniz için sizin tarihlere karar vermeniz yeterli. Geri kalan tüm organizasyonlar tarafımızdan ayarlanmıştır.

1 gece yarım pansiyon konaklamalı, araç içi ikramlar, ulaşım hizmeti ve seyahat sigortası dahil kısa bir süre için yalnızca 345 TL’den başlayan fiyatlarla. Her Cumartesi hareket eden araçlarımızda yeriniz ayırtmak için acele edin. En yeni en gözde kış sporları merkezlerinden olan Kartalkaya’da:

 • Kayak
 • Snowboard
 • Alp Disiplini
 • Tur kayağı yaparak eğleneceksiniz. Karın 3 metre kalınlığında seyrettiği Kartalkaya kayak Merkezi’nde sizi suya sabuna dokunmadan geçirebileceğiniz kış tatilinize sorunsuz stressiz götürüyoruz. Şehrin tüm stresini dağ havası soluyarak atabilecek, kışın keyfini en sağlıklı biçimde süreceksiniz. Yoğun ilgi gören hafta sonu turumuz için acele edin!
Rezervasyon Yaptır Soru Sor

*

Akşemsettin Türbesi

Fatih Sultan Mehmet’in hocası olan ve 1459 yılında vefat eden Akşemsettin’in türbesi, Göynük ilçesinin güzellikleri arasında.

*

Barbekü Partileri

Kayak bölgelerinin vazgeçilmezi barbekü partileridir. Kartalkaya’ya geldiğinizde sizleri karlar üzerindeki barbekülerde cızırdayan lezzetli sucuklar karşılayacak.

*

Kar Kızağı

Özellikle çocukların tutkunu olduğu kar kızağı ile zirveden dağın eteklerine doğru keyifli bir aktivite gerçekleştireceksiniz.

Keyifli Bir Yolculuk, Unutulmaz Bir Deneyim

Konaklamalı turlarımızda, otele varış saatimiz 09:00-09:30 dur. Otel Size odanızı saat 14:00`de vermek zorundadır. Bununla beraber eşyalarınızı bagaj odasına bırakıp hemen kayağa çıkabilirsiniz. Çıkış günü kalkış saatimiz de 16:30-17:00’dir. Otele odanız saat 12:00`de teslim edilmeli ve hesabınız kapatılmalıdır. Eşyalarınızı bagaj odasına bırakıp otobüs kalkış saatine kadar kayabilirsiniz. Dolayısıyla giriş günü ve çıkış günü tam gün kayabilir, böylece 1 gece eksik konaklama yapmış olup kazançlı çıkarsınız. – Ayrıca Giriş ve Çıkış günü öğle yemekleri de fiyata dahildir.

 

Otobüsler: Travego & Tourismo MERCEDES &  Man FORTUNA 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat ( hız sınırlayıcı ve sabitleyici ), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 ” LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

Minibüsler: Ford Transit 18 kişilik Klimalı veya Klimasız, 28 Kişilik Isuzu, Royal, Prestij Marka Midibüslerle Yaylalara Ulaşım Sağlanmaktadır.

 • Otobüs ile ulaşım
 • Araç içindeki ikramlar
 • Konaklama
 • Seyahat sigortası
 • Öğle yemekleri

Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.

Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.

Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir.

Program öncesi ve sırasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Home’un Sorumluluğu Yoktur.

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Home’ da saklıdır.

Turun iptali durumunda Tatil Home, iptalini bizzat bildirmek zorundadır.

Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.